zabka 500zl konkurs

Żabka Konkurs na BON 500zł

 

Nowy konkurs, dla każdego, bez wysiłku, bez problemów. Co zrobić by wygrać? Odpowiedź jest prosta – musisz zagrać. Jako, że żabka to jedna  najprężniej rozwijających się sieci sklepowych na rynku, to postanowiła nagrodzić swoich klientów. Do wygrania, aż 500 zł na zakupy w żabce. Aby to zrobić musisz w pierwszej kolejności zapisać się do newsletteru. Możesz to zrobić przez oficjalną stronę zabka.pl lub przy użyciu aplikacji.  Następnie musisz podać miasto, z jakiego jesteś i odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie: „Za co cenisz żabkę?”.

 

Odpowiedź może wydawać się prosta, ale pamiętaj, konkurs wart jest swojej nagrody, więc abyś i Ty miał/miała szansę musisz się postarać. Typowe odpowiedzi jak np. za wygląd, wystrój, czy też asortyment, mogą nie wystarczyć i będziesz musiał się nieco więcej napracować. Z naszej strony polecamy, abyś wykorzystał siłę anagramów  To one robią największe wrażenie i pozwolą Ci na zyskanie przychylności jury. Oprócz tego warto skupić się na różnego rodzaju twórczości poetyckiej, godnej najlepszych tekstów z reklam telewizyjnych tego sklepu. Tutaj liczy się nasza pomysłowość i kreatywność.

 

Co możesz wygrać?

Oprócz głównej nagrody, czyli 500 zł, do wygrania jest także kilkanaście bonów 100 zł, oczywiście do wykorzystania w sieci żabka. Jeśli dalej nie wydaje Ci się to kuszące, to dolicz sobie do tego fakt, że za każdą złotówkę wydaną na zakupy w żabce dostajesz  4 punkty w żappce – aplikacji żabki, które później wymienisz na super nagrody. Ostatecznie więc, zyskujesz podwójnie. Pozostaje zadać sobie ostatecznie pytanie – czy warto? Oczywiście, że tak, więc nie czekaj, tylko próbuj i wygrywaj.

Bądź z nami wszędzie

Dodaj komentarz