Konkursy SMS

Weź udział w konkursie internetowym “Co rozjaśnia Twój uśmiech w święta” i wygraj nawet 3000 zł!

Przeczytaj poniższą instrukcję, aby zapoznać się z zasadami i nagrodami konkursu.
1. Kup w sieci sklepów Carrefour, dwa dowolne produkty Colgate

2. Zachowaj paragon!

3. Odpowiedz na pytanie “Co rozjaśnia Twój uśmiech w święta?”

4. Wyślij SMS* pod numer 4321 o treści: swieta.numer paragonu.Twoja odpowiedź.

(*koszty wg taryfy operatora)

Nagrody w konkursie:

1 x nagroda I stopnia: 3000 zł dla Ciebie i Twoich bliskich

5x nagród II stopnia: 400 zł na wymarzone upominki

50 x nagród III stopnia: zestaw produktów Colgate

 

Pamiętaj, że aby brać udział w konkursach z nagrodami musisz być osobą pełnoletnią i w chwili, w której zgłosisz się do udziału w konkursie zamieszkujesz na stałe na terytorium Polski.

Do loterii należy podawać swoje prawdziwe dane. Podawanie danych fałszywych jest niedozwolone.

Konkurs Colgate Carrefour – idealny konkurs świąteczny
Jeżeli więc interesuje cię zagadnienie, jakim jest konkurs “Co rozjaśnia Twój uśmiech w święta” i chciałbyś wziąć w nim udział, to warto jest odwiedzić oficjalną stronę producenta. Dodatkowo ze względu na to, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że niedługo pojawi się kolejny interesujący konkurs pozwalający wygrać naprawdę ciekawe nagrody. W efekcie konkursy świąteczne mogło być naprawdę dużą gratką dla wielu poszukiwacze nagród, gdyż święta to okres tzw. fali, czyli będzie ich najwięcej, tym samym zwiększając naszą szansę na zwycięstwo.

Carrefour – konkurs internetowy czy warto?
Z pewnością osoby, które, choć w niewielkim stopniu zainteresowane są aspektem konkursów online, zetknęły się już z bardzo popularnym zjawiskiem, jakim jest tworzenie konkursów przez różne sieci hipermarketów i supermarketów. Jednym z przodowników w tej dziedzinie rozwiązań jest Carrefour bardzo często oferujący swoje produkty w ramach wykonywania poszczególnych zadań konkursowych. Oczywiście mówimy tutaj o szerokim spektrum, różnego rodzaju możliwości produktów, które to idealnie wkomponuje się w aspekt, jakim są konkursy dla mam, czy też dla dzieci lub, młodzieży, jak i dla wielu różnych grup konkursowych.