bilety do kina

Bilety Do Kina – Konkurs!

Kino to wspaniałe miejsce, pełne emocji, relaksujące i dające wiele frajdy. Niestety często też ceny biletów są nieadekwatne do oferowanej rozrywki, przez co nie zawsze możemy z nich korzystać tak jakbyśmy chcieli. Na szczę istnieje możliwość, by je zdobyć, a tym samym, by móc w pełni za darmo korzystać z możliwości kina i cieszyć się najnowszymi hitami filmowymi. Mowa tutaj oczywiście o konkursach typu wygraj bilety do kina.

 

Przeczytaj poniższą instrukcję, aby zapoznać się z zasadami konkursu.

  1. Kliknij przycisk „Wygraj Bilety do Kina”
  2. Wybierz w jaki sposób chcesz odebrać ewentualną wygraną czy na poczcie, czy przez kuriera
  3. Wpisz swoje imię i nazwisko oraz zaznacz czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, a także podaj swój adres e-mail i kliknij „kontynuuj”
  4. Aby nagroda mogła dotrzeć Twojego domu, podaj adres swojego zamieszkania
  5. Prezenty mogą być Twoja, jeżeli zaakceptujesz regulamin oraz zgodzisz się na przetwarzanie Twoich danych
  6. Teraz wypełnij krótką ankietę, która zawiera tylko kilka prostych pytań
  7. Teraz wystarczy, że zalogujesz się na swoją pocztę i klikniesz link rejestracyjny

 

Konkursy z Biletami Do kina – Ogólne Informacje

Na rynku możemy spotkać się z wieloma takimi konkursami. Choć różnią się one między sobą (zadaniami), to ostatecznie nagroda jest tylko jedna – upragniony bilet do kina. Jednym z takich popularnych rozwiązań jest  słynny na całą Polskę konkurs od Kinder bueno. Zadanie jest proste kup Kinder bueno – a dokładnie 3 sztuki, zaś opakowania wymień na znacznie tańszy bilet do kina. Jeśli jesteś fanem tego smakołyku, to już na starcie masz znakomite ułatwienie. Co więcej Kinder Bueno postawiło też na konkurs lodowy Dostępny jest on w żabce lub Freshmarkecie. Musisz po porstu kupić loda Kinder Bueno Ice Cream i zachować dowód zakupu. Następnie należy odpowiedzieć na: Jaki tytuł nadałbyś filmowi opowiadającemu o wyjątkowym smaku lodów Kinder Bueno Ice Cream?, wysyłając zgłoszenie SMS-em pod numer 7055 (koszt 0,62 zł brutto) wg wzoru KINDER.TAK.numer paragonu.odpowiedź. Do wygrania codziennie 50 biletów do kina w sieci Cinema City, a dla najlepszych – 14x nagroda pieniężna w wysokości 200 zł przekazana za pośrednictwem usługi BLIK (codziennie 1 nagroda).

Bilet możesz też wygrać kupując w Carefour. Wystarczy, że robisz zakupy wybranych marek za minimum 35 zł, a bilet jest Twój. Po pierwsze kup w Carrefour dowolne produkty spośród marek: Finish, Vanish, Air Wick, Cillit i Calgon za wspomniane już minimum 35 zł i zachowaj kupon promocyjny otrzymany przy kasie. Następnie zarejestruj kupon na stronie promocyjnej i odbierz bilet do kina. Do wygrania jest aż 4000 biletów. 

Oczywiście to nie wszystkie możliwości, gdyż codziennie pojawiają się coraz to nowsze i ciekawsze konkursy, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Wystarczy ich poszukać, ale i o to też nie musisz się martwić, bo wszystkie znajdziesz na naszej stronie konkursyok.pl.

 

Bądź z nami wszędzie

Dodaj komentarz