Na co zwracać uwagę i gdzie szukać konkursów?

Najważniejsze informacje

Podstawową rzeczą, jaką powinięć zrobić przed wzięciem udziału w konkursie jest solidne zapoznanie się regulaminem konkursu. Znajdziesz go przeważnie na stronie organizatora w wersji PDF. Jeśli czegoś nie jesteś pewny/a spróbuj skontaktować się z organizatorem. 

Jeśli chcesz wygrywać i brać udział w konkursach nie przejmuj się początkowymi niepowodzeniami. Tak, to już jest, że nagród w konkursie zawsze jest mniej niż chętnych osób, które biorą w nim udział. Pamiętaj, z czasem nabierzesz doświadczenia, dzięki któremu wygrywanie stanie się dużo łatwiejsze.

    Bazy konkursów

Przede wszystkim musisz obserwować takie strony, na których publikowane są konkursy o różnej tematyce i skierowane do każdej grupy wiekowej. Dzięki temu w prosty sposób sprawdzisz, jakie są nagrody, ile kosztuje wpisowe i do kiedy trwa konkurs. Każdego dnia dodawane są nowe konkursy, więcej zawsze będziesz na bieżąco z nowymi konkursami.

Media społecznościowe

Każdy z nas zna już siłę mediów społecznościowych. Dlatego warto mieć to na uwadze i od czasu do czasu zaglądać na grupy konkursowe lub szukać informacji o konkursach bezpośrednio na stronach wielkich marek takich jak: Coca Cola, Lay’s, Lion… Warto, również szukać konkursów w ulubionych stacjach telewizyjnych i radiowych.

  Podsumowanie

Konkursy stały się nierozłącznym elementem interakcji firm i jednostek kulturotwórczych z osobami takimi jak my. Komputery i ekrany telefonu pozwalają nam na szybkie popisanie się kreatywnością i stworzenia czegoś intrygującego, Może dziś jest ten dzień, gdzie podejmiesz wyzwanie i spróbujesz wziąć udział w konkursie. Jeśli lubisz malować – odkurz kredki, jeśli pisać wiersze śmiało – zatemperuj ołówek, a jeśli chcesz wziąć udział, to szukaj konkursów na swiat-konkursow.pl

Bądź z nami wszędzie

Dodaj komentarz