Konkurs Pepsi-Cola

Konkurs Pepsi-Cola! – Wygraj koszulkę Pespi w stylu Vintage oraz zapas Pepsi!

Weź udział w konkursie “Pepsi na święta” i wygraj koszulkę Pepsi w stylu Vintage oraz zapas 24 puszek Pepsi Vintage!

Przeczytaj poniższą instrukcję, aby zapoznać się z zasadami konkursu.

Wstaw zdjęcie na swój profil Instagramowy zdjęcie w którym pokażesz nam jak wchodzisz w świąteczny klimat z Pepsi. Zdjęcie oznacz hastagiem “#pepsiswieta” oraz oznacz profil @pepsi_pl.

Pamiętaj, że aby brać udział w konkursach z nagrodami musisz być osobą pełnoletnią i w chwili, w której zgłosisz się do udziału w konkursie zamieszkujesz na stałe na terytorium Polski.

Do loterii należy podawać swoje prawdziwe dane. Podawanie danych fałszywych jest niedozwolone.

Konkurs trwa do 26 grudnia 2018r.

 

Konkursy online z nagrodami

Pewnie już nie raz spotkałeś się z konkursami w internecie, czy to na instagramie, czy facebooku lub innych portalach społecznościowych i zastanawiałeś czy warto.Z pewnych nie wyjaśnionych powodów znaczna grupa użytkowników czuje pewien dyskomfort związany z wygrywaniem konkursów internetowych. Oczywiście takie myślenie jest błędne, gdyż czasy się zmieniły i wszelkie rodzaje modyfikacji produktu dostępnego w konkursie jest karalne.

Problem z jakim borykają się użytkownicy dzisiejszych konkursów jest dość inny. Nawet jeśli interesuje nas konkurs to musimy się upewnić że pochodzi on faktycznie z rzetelnego źródła. Bardzo często, można w dzisiejszych czasach trafić na szereg oszustów lub naciągaczy,którzy pod marką znanych firm, będzą chcieli wykorzystać naszą naiwność i chęć zdobycia nagrody w celu wyłudzenia danych czy też pieniędzy. Należy zatem, z tego właśnie powodu, w celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji, powinniśmy dokładnie zapoznać się z regulaminem konkursu, a także z osobami odpowiedzialnymi za nie.

Pepsi-Cola  – idealny konkurs świąteczny

Jeżeli już zainteresujemy się konkursem, i chcielibyśmy wziąć w nim udział, to warto jest odwiedzić oficjalną stronę producenta. Dodatkowo ze względu na okres święta Bożego Narodzenia, istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawi się kolejny interesujący nas konkurs pozwalający wygrać naprawdę ciekawe nagrody. W efekcie konkursy świąteczne mogło by być dużą gratką dla wielu poszukiwaczy nagród, gdyż okres świąteczny jest to tzw. fali, czyli konkursów będzie najwięcej, co tym samym zwiększa naszą szansę na wygrania ciekawych nagród.

Bądź z nami wszędzie

Dodaj komentarz