Konkursy Instagram

Konkurs Iphone XR! Wygraj nowy telefon z Orange!

Weź udział w konkursie fotograficznym “Prepaid X-mass” wraz z Orange Polska.
Przeczytaj poniższą instrukcję, aby zapoznać się z zasadami konkursu.
Wrzuć na swój profil na Insta zdjęcie, na którym pokazujesz nietrafiony prezent. Opisz w kilku słowach jego historię. Pamiętaj by dodać hashtag “#orangeratujegwiazdge”.

Pamiętaj, że aby brać udział w konkursach z nagrodami musisz być osobą pełnoletnią i w chwili, w której zgłosisz się do udziału w konkursie zamieszkujesz na stałe na terytorium Polski.

Do loterii należy podawać swoje prawdziwe dane. Podawanie danych fałszywych jest niedozwolone.

Konkurs trwa do 13 grudnia 2018r.
Konkursy online z nagrodami
Wielu ludzi może czuć się niepewna z wygrywaniem nagród online. Wynika to z kwestii, jaką jest jakość owych nagród. Z pewnych niewyjaśnionych powodów znaczne grupa użytkowników zastanawia się, czy produkty oferowane w konkursach faktycznie mają dobrą jakość, jak ich odpowiedniki, które dostępne są w sklepowych półkach. Oczywiście takie myślenie jest błędne, gdyż czasy się zmieniły i wszelkiego rodzaju modyfikacje w produkty po to, żeby dostarczyć gorszej jakości rozwiązania, byłyby karalne. Niemniej jednak problemu jest dość inny, gdyż istotne jest to, że nawet jeśli interesuje nas konkurs, który może oferować telefon Iphone XR znanej firmy, jak Orange to musimy się upewnić, że pochodzi on faktycznie z rzetelnego źródła. Bardzo często, szereg oszustów lub naciągaczy będzie chciał wykorzystać naszą naiwność i chęć zdobycia tego typu produktów, by wyłudzić dane, czy też pieniądze. Z tego właśnie powodu wiele markowych konkursów może być podstawionych, a my, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, powinniśmy dokładnie zapoznać się z regulaminami, a także osobami odpowiedzialnymi za nie, by nie być stratnym.

Orange idealny konkurs świąteczny
Jeżeli więc interesuje cię zagadnienie, jakim jest Orange konkurs i chciałbyś wziąć w nim udział, to warto jest odwiedzić oficjalną stronę producenta. Dodatkowo ze względu na to, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że niedługo pojawi się kolejny interesujący konkurs pozwalający wygrać naprawdę ciekawe nagrody. W efekcie konkursy świąteczne mogło być naprawdę dużą gratką dla wielu poszukiwacze nagród, gdyż święta to okres tzw. fali, czyli będzie ich najwięcej, tym samym zwiększając naszą szansę na zwycięstwo.

Orange konkurs internetowy czy warto?
Z pewnością osoby, które, choć w niewielkim stopniu zainteresowane są aspektem konkursów online, zetknęły się już z bardzo popularnym zjawiskiem, jakim jest tworzenie konkursów przez firmy. Jednym z przodowników w tej dziedzinie rozwiązań jest Orange bardzo często oferujący swoje produkty w ramach wykonywania poszczególnych zadań konkursowych. Oczywiście mówimy tutaj o szerokim spektrum, różnego rodzaju nagrody, które to idealnie wkomponuje się w aspekt, jakim są konkursy dla mam, czy też dla dzieci lub, młodzieży, jak i dla wielu różnych grup konkursowych.