Konkurs BebiProgram

Konkurs BebiProgram! – Wygraj voucher o wartości 450 zł do sklepu BabyTula!

Weź udział w konkursie internetowym “Co wiesz o alergii pokarmowej” i zgarnij jedną z nagród!

Nagrody do wygrania

5x voucher o wartości 450 zł do wykorzystania w sklepie BabyTula

10x maskotka Kura Babci Dany firmy La Millou

10x voucher do sklepu SMYK o wartości 200 zł

 

Przeczytaj poniższą instrukcję, aby zapoznać się z zasadami konkursu.

Wejdź na stronę konkursu (link poniżej). Rozwiąż quiz (odpowiedzi: 1C,2A,3B,4C). Odpowiedz na pytanie konkursowe “Opisz wspomnienia związane ze wspólnym przeżyciem Pierwszych Świąt Bożego Narodzenia Twojego dziecka”.

Pamiętaj, że aby brać udział w konkursach z nagrodami musisz być osobą pełnoletnią i w chwili, w której zgłosisz się do udziału w konkursie zamieszkujesz na stałe na terytorium Polski.

Do loterii należy podawać swoje prawdziwe dane. Podawanie danych fałszywych jest niedozwolone.

Konkurs trwa do 1 styczeń 2019r.

Konkursy online z nagrodami

Za pewnie nie raz już spotkałeś się z konkursami online, czy to na portalach społecznościowych czy portalach serwisowych i zastanawiałeś się czy warto. Znaczna grupa użytkowników,z pewnych niewyjaśnionych powodów czuje pewien dyskomfort związany z konkursami internetowymi. Takie myślenie, oczywiście, jest błędne gdyż, czasy się zmieniły i wszelkie zmiany czy modyfikacje produktu dostępnego w konkursie jest karalne.

W dzisiejszych czasach, uczestnicy konusów borykają się z innymi problemami. Jeżeli interesuje nas dany konkurs, przed przystąpieniem do niego, należy upewnić się czy pochodzi on z rzetelnego źródła. Bardzo często można trafić na szereg oszustów lub naciągaczy, którzy wykorzystują naiwność i chęć zdobycia nagród w celu wyłudzenia danych uczestnika. Zatem w celu uniknięcia nie przyjemnych sytuacji, należy się bezwzględnie zapoznać z regulaminem konkursu oraz z osobami odpowiedzialnymi za konkurs.

 

Bądź z nami wszędzie

Dodaj komentarz