Konkurs Acer Swift 3

Konkurs Acer Swift 3! Wygraj Laptopa z Filmweb.pl

Weź udział w konkursie internetowym “Wygraj laptop Acer Swift 3” i zgarnij nagrodę!

Przeczytaj poniższą instrukcję, aby zapoznać się z zasadami konkursu.

Wejdź na stronę konkursu (link poniżej).

Odpowiedz na pytanie konkursowe “Styl życia którego bohatera filmowego jest Ci najbliższy? Uzasadnij swoją odpowiedź i napisz dlaczego Acer Swift 3 to idealny laptop dla Ciebie“.

 

Pamiętaj, że aby brać udział w konkursach z nagrodami musisz być osobą pełnoletnią i w chwili, w której zgłosisz się do udziału w konkursie zamieszkujesz na stałe na terytorium Polski.

Do loterii należy podawać swoje prawdziwe dane. Podawanie danych fałszywych jest niedozwolone.

Konkurs ważny do 26 grudnia 2018r.

Acer Swift 3

Prcesor: Intel Core i7-6500U, 2 rdzenie, 2,5 GHz + HT (Turbo do 3,1 GHz)
Pamięć: 8 GB DDR4, 2133 MHz, dual channel
Ekran: 14″ (1920 × 1080), IPS, matowy
Grafika: Intel HD Graphics 620
Dysk: SSD 256 GB

Acer Swift jest ładnym i lekkim laptopem, ważący niecałe 1,6kg, i cienki o grubośći 19 mm. Obudowa jest przyjemna w dotyku zrobiona z matowego aluminium, trudno w niej dostrzec plastikowe elementy. Jest też dobrze spasowana, a krawędzie laptopa są delikatnie zaokrąglone. Dzięki procesowi Intel Core, laptop działa szybko, i pozwala na płynną pracę. 14calowy ekran doskonale odwzorowuje kolory dzięki wyświetlaczowi IPS FULL HD, oraz zapewni kąt widzenia do 170°.

Konkursy online z nagrodami

Za pewnie nie raz już spotkałeś się z konkursami online, czy to na portalach społecznościowych czy portalach serwisowych i zastanawiałeś się czy warto. Znaczna grupa użytkowników,z pewnych niewyjaśnionych powodów czuje pewien dyskomfort związany z konkursami internetowymi. Takie myślenie, oczywiście, jest błędne gdyż, czasy się zmieniłi i wszelkie zmiany czy modyfikacje produktu dostępnego w konkursie jest karalne.

W dzisiejszych czasach, uczestnicy konusów borykają się z innymi problemami. Jeżeli interesuje nas dany konkurs, przed przystąpieniem do niego, należy upewnić się czy pochodzi on z rzetelnego źródła. Bardzo często można trafić na szereg oszustów lub naciągaczy, którzy wykorzystują naiwność i chęć zdobycia nagród w celu wyłudzenia danych uczestnika. Zatem w celu uniknięcia nie przyjemnych sytuacji, należy się bezwzględnie zapoznać z regulaminem konkursu oraz z osobami odpowiedzialnymi za konkurs.

 

Bądź z nami wszędzie

Dodaj komentarz